Najbardziej znaczące atuty uczenia się mało popularnych języków : Zdrowie
Posted by admin On Wrzesień - 9 - 2014 Możliwość komentowania Najbardziej znaczące atuty uczenia się mało popularnych języków została wyłączona

zdrowko (11)Dzisiaj znajomość jęz. angielskiego, oczywiście mówimy tutaj o biegłej znajomości, to nadal ogromna zaleta. W szczególności, że w końcu nigdy nie można zapomnieć, iż akurat w Polsce w dalszym ciągu znajomość jęz. Szekspira nie jest powszechna. Jednakowoż wcale nie jest powiedziane, że znając tylko jeden język obcy, do tego taki, który znają w sumie coraz częściej nawet dziesiaki, mamy sporo większe szanse na pracę. Jednakże jest świetna alternatywa – najzwyczajniej warto uczyć się mniej popularnego w naszym kraju języka. O jaki język w tym momencie chodzi?
Język chiński, chociaż ze wszech miar skomplikowany, daje człowiekowi duże profity. Akurat odnośnie tego trudno mieć jakieś wątpliwości! Przecież Chiny za kilka lat będą największą gospodarką. Już teraz znajomość języka chińskiego gwarantuje wyższe zarobki – a potem może być już tylko lepiej. To pokazuje, że jeśli jesteś osobą, która jest wytrwała, a na dodatek masz zdolności lingwistyczne, nauka chińskiego jest kapitalnym pomysłem. Akurat co do tego nie mają wątpliwości takie osoby, które już znają chiński.

Podobne wpisy z naszego portalu internetowego:

Comments are closed.