Leki z Internetu? Warto kupować tylko w sprawdzonych miejscach. : Zdrowie
Posted by admin On Maj - 20 - 2013 Możliwość komentowania Leki z Internetu? Warto kupować tylko w sprawdzonych miejscach. została wyłączona

Zakup leków przez Internet, to opcja, która pojawiła się stosunkowo niedawno. Wcześniej nie było takiej możliwości – leki w legalny sposób można było nabyć wyłącznie w stacjonarnych aptekach.

Czy leki przez Internet warto kupować? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Na pewno zakup leków przez Internet jest w wielu przypadkach opłacalny, ponieważ ceny leków są dużo niższe, jednak w tym momencie warto pamiętać o jednym – to może być haczyk. Wiele leków sprzedawanych przez Internet to leki sfałszowane, kiepskiej jakości, nie warte stosowania. Jak ich uniknąć? To proste – rozwiązaniem jest kupowanie w sieci, ale tylko w sprawdzonych punktach. E – apteki, albo inaczej nazywając, apteki internetowe to opcja, którą warto rozważyć, na pewno zaś nie warto kupować w takich miejscach jak serwisy aukcyjne, a tym bardziej nie warto kupować leków korzystając z internetowych ogłoszeń. Apteka internetowa to miejsce, które działa zgodnie z prawem i podlega kontroli. Łatwo sprawdzić czy firma ma stosowne pozwolenia i razie sytuacji kryzysowych mieć podstawę do egzekwowania roszczeń. Zakup leku w innym mniej bezpiecznym miejscu, jest kupowaniem kota w worku. Nie warto tak ryzykować.

Podobne wpisy z naszego portalu internetowego:

Comments are closed.