Jak mieć bardziej udane życie seksualne? : Zdrowie
Posted by admin On Sierpień - 5 - 2014 Możliwość komentowania Jak mieć bardziej udane życie seksualne? została wyłączona

zdrowko (10)Od udanego pożycia seksualnego bardzo dużo zależy. Szczególnie mowa w tym momencie o stałych związkach. Można powiedzieć, że jeśli seks jest słaby, to tak naprawdę prędzej czy później cały związek może napotkać na wielkie kłopoty. Chociaż to naturalnie nie jest zasada – w szczególności, że wszystko jest mocno relatywne, a więc para, która ma zasadniczo nieudane życie erotyczne, nie musi wcale robić z tego tytułu większych kłopotów. Choć prawda jest taka, że tak czy siak przydałoby się jakoś walczyć o dobry seks. W jaki sposób możemy to w takim razie zrobić? Co robić, aby nasze libido było na odpowiednim poziomie?
Cóż, bardzo często kobieta ma niezbyt wielkie libido, bo ma duże kompleksy. A więc bardzo się wstydzi swojego ciała, pochodzi z raczej konserwatywnego środowiska, co również ma niemały wpływ na pożycie erotyczne. Jednak jest bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu absolutnie każda kobieta będzie miała możliwość odmienić swoje życie erotyczne. Np. dobra jest hipnoza, dzięki której kobieta będzie w stanie odkryć przyczyny swojego niskiego libido i wszelakich problemów erotycznych. Nie powinno się także ignorować znaczenia seksuologów. Aktualnie wizyty w gabinecie seksuologa już nie są tematem tabu.

Podobne wpisy z naszego portalu internetowego:

Comments are closed.