Co zrobić, aby wreszcie zażegnać kłopoty z pożyciem seksualnym? : Zdrowie
Posted by admin On Wrzesień - 28 - 2014 Możliwość komentowania Co zrobić, aby wreszcie zażegnać kłopoty z pożyciem seksualnym? została wyłączona

zdrowko (5)Pożycie seksualne Polaków jest zasadniczo średnie. Nie można powiedzieć, że jesteśmy najgorsi w Europie, ale daleko nam do przykładowo Greków. Pewnie duży wpływ na poziom zadowolenia z pożycia erotycznego ma polski klimat czy jedzenie. W końcu to żadna tajemnica, że w tych słonecznych państwach ludzie są generalnie bardziej szczęśliwi, mają lepszą formę. To wszystko sprawia, że seks przeciętnego Greka jest bardziej udany, aniżeli zbliżenia Polaka czy Fina. Choć naturalnie to nadmierne generalizowanie, więc Polacy naprawdę nie powinni wpadać w jakieś kompleksy.
Zwłaszcza, że własne życie erotyczne na spokojnie możemy ulepszyć! Jak? Cóż, są takie pozycje seksualne, o których zapewne nawet nie słyszeliśmy. Warto przy każdym zbliżeniu poznawać chociażby jedną. Pewnie dzięki właśnie poznawaniu pozycji seksualnych będziemy mieli okazję być bardziej usatysfakcjonowanym kochankiem. Także istotnym zjawiskiem, z którym trzeba starać się walczyć, jest przedwczesny wytrysk. Oczywiście raz na jakiś czas zbyt wczesny wytrysk może zdarzyć się dla każdego. Jednakże zasadniczo kontrola wytrysku to coś co musi opanować każdy kochanek, który chciałby dogonić własnej partnerce. To akurat na 100% pewne.

Podobne wpisy z naszego portalu internetowego:

Comments are closed.